balon sigortasi

SICAK HAVA BALONLARI SİGORTASI

Sıcak hava balonu gezileri, yıllardır insan uçuş bilimini deneyimlemenin en sakin ve keyifli yollarından biri olarak kullanılmaktadır. İnsanlar yüzyıllardır başarılı ve güvenli bir şekilde balon yapıyorlar ama yine de kazalar her an oluyor. Sıcak hava balonu sahipleri ve operatörleri, hem kendilerini, hem de müşterilerini korumak için artık ülkemizde de özelleştirilmiş sigorta poliçesine sahip olabilecekler. 7Days Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. olarak sıcak hava balonları için oluşturduğumuz özelleştirilmiş gövde ve sorumluluk sigortası çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

Hepsi bir arada yaklaşımımız aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz özelleştirilmiş kapsama sahip olacaksınız. Faaliyetlerinizi ve deneyim seviyenizi gözden geçirerek ihtiyaçlarınıza uygun sigorta çözümleri sunuyoruz. Yani risk veya geçmiş ne olursa olsun, size yardım etmek için buradayız.

Konusunda uzman ekibimiz, sıcak hava balon işletmecisi şirketlerin gövde ve sorumluluk paket poliçelerine aracılık ederek risklere ilişkin hasarları da yönetmektedir.

balon sigortasi teminatlari

TEMİNATLAR

  • Balon Gövde Sigortası
  • Şahıs Sorumluluk Sigortası
  • Yolcu Sorumluluk Sigortası

7 Days Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş

Hızlı geri dönüş ve bilgilendirme almak istiyorsanız bizlere;

– Whatsapp veya

– Form Doldurarak

Ulaşabilirsiniz.

    Sigorta Teklifi İste

    Soru: 5 x 9