FIT TO FLY

Gelir Kaybınız,
Hayatınız, Primleriniz,
Hem de Aileniz Güvende!

kokpit pilot

Dünyada Bir İlk ! FIT TO FLY ile Güvenle Geleceğe..

hayat

Gelir Kaybınız Güvende,
Primleriniz Cebinizde Kalsın!

FIT TO FLY Hayat Sigortası, sevdiklerinizle birlikte bugününüze ve yarınlarınıza finansal koruma sağlar. Kalıcı Gelir kaybı (Sağlık Sertifika Kaybı), geçici gelir kaybı, vefat teminatı ile süre boyunca risklerinizi güvence altına alırken, risk gerçekleşmezse süre boyunca ödediğiniz primlerin tamamını size iade eder.

Viennalife Logo

Neden Fit to Fly Hayat Sigortası almalıyım?

Çünkü hepimiz güven içinde yaşamak isteriz ancak birçoğumuz da risk gerçekleşmediğinde sigorta süresi boyunca ödediği primlerin boşa gittiğini düşünür. İşte Fit to Fly Hayat Sigortası bu yönde düşünenler için ideal çözüm üretiyor.

Kalıcı ve Geçici Gelir Kaybı Teminatları

FIT TO FLY ile Gelir kaybınızı güvence altına alacağız. Sigorta süresince, olası kaza veya hastalık durumlarında siz ve sevdikleriniz hayatına kaldığı yerden devam ederken, Geçici Gelir kaybında ki aylık maddi kaybınızı, poliçeden alacağınız geçici tazminat ödemeleri dengede tutmanızı sağlar.

Süre Sonu Hayatta Kalma Teminatı

Sigorta süresi sonunda risk gerçekleşmediği takdirde Yaşam Kaybı Teminatı ile Gelir Kaybı Teminatı için ABD Doları cinsinden ödediğiniz primlerin %80’i tüm primlerin eksiksiz ödenmesi haline ise ödenen primlerin %100’ünü iade eder.

Yaşam Kaybı Teminatı

Yaşam Kaybı Teminatı ile pilot olarak sizi tüm uçuşlarınızda teminat altına alırken, olası risklere karşı sevdiklerinizin geleceğini finansal güvence altına alırsınız.

Vergi Avantajı

Ödediğiniz primleri yasal limitler çerçevesinde, her sene vergiye tabi olan gelirinizden indirerek %15 ile %40 arasında değişen avantajlara sahip olabilirsiniz. Söz konusu avantajların yasal çerçevesi 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu’nun 63. maddesi ve 89. Maddelerinde açıklanmaktadır. Yaşam Kaybı Teminatı
VİV kurallarına tabidir.

logo2

FIT TO FLY Hayat Sigortası ile süre boyunca finansal güvence süre sonunda ise primleriniz ödüllü bir fırsata dönüşür!

logo1
ucak

FIT TO FLY

Sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemli.

Sigorta poliçelerinizi online olarak Dünya’nın her yerinden web sitemize giriş sağlayarak yapabilmektesiniz.

pilot
6788

Sigortalı Kabin Ekibi Sayısı

uçak
%100

Güvenilirlik

odeme
1899772$

Toplam Hasar Ödemesi